HİZMETLERİMİZ

TRAFİK SİGORTASI

Kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigortadır.

KASKO

Kasko Sigortası, kaza gibi durumlarda sigorta sahibine tazminat ödenmesini ve sigorta sahibinin kendi aracını güvence altına almasını sağlar.

KONUT

Konut sigortası yaptırarak bina ve içindeki eşyaların yanı sıra, evin içinde yaşayanlarla birlikte sorumluluklarını da teminat altına alabilirsiniz.

SEYEHAT&SAĞLIK

Seyahat sağlık sigortası, seyahat sırasında ortaya çıkabilecek trafik kazaları, yolculuk iptalleri veya uçak seferinin gecikmesi gibi çeşitli risklere karşı güvence sağlar.

LİMAN

Limanda bulunan üçüncü şahıslara ait deniz taşıtları, konteyner, kargo, ekipman ve diğer üçüncü şahısların mallarında, işletmenin ticari faaliyetlerinden dolayı meydana gelen maddi zararlar sebebiyle oluşacak hukuki sorumluluklar teminat altına alınır.

YANGIN

Yangın sigortası; Yangın ve benzeri rizikolara karşı işyerinize, evinize ve eşyalarınıza gelebilecek zararları karşılayan bir paket poliçe türüdür.

NAKLİYAT

Nakliyat Sigortası Genel Şartlar ve Özel Şartlar kapsamında güvence altına alan sigorta türüdür.

SAĞLIK

Özel Sağlık Sigortası sigortalanan kişinin hastalıklar ve kazalar sonucu oluşacak sağlık giderlerinin karşılanması için hazırlanmış kişiye özel planlardır.

MAKSİMUM HİZMET, MİNUMUM RİSK

En uygun fiyat garantisi...

sigorta_ve_emeklilik